بیمارستان صدر تهران | نام اصلي سايت بیمارستان صدر
بیمارستان صدر تهران

بیمارستان صدر تهران

 نام اصلي سايت بیمارستان صدر

بیمارستان تامین اجتماعی صدر

بیمارستان تامین اجتماعی صدر

پرتال جامع اطلاعات بیمارستان صدر تهران

بيمارستان صدر ( به آفرين ) به مساحت 1331متر مربع واقع در شرق ميدان وليعصر تهران - خيابان كريم خان زند - خيابان به آفرين با مشاركت بخش خصوصي و سازمان تامين اجتماعي ( بخش خصوصي به نسبت 60% سهام و سازمان تامين اجتماعي به نسبت 40% ) تاسيس گرديده و به ارائه خدمات درماني به بيماران مي پردازد .

بيمارستان صدر در سال 1374 به عنوان بيمارستان جنرال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكي ایران مشغول خدمات رساني به جامعه مي باشد .

بیمارستان صدر تهران از ابتدای تاسیس تا كنون پذیرای بیش از صدها هزار بیمار بوده است و همواره با اتکا به مدیریت قوی ،کادر پزشکی و متخصصین برجسته علوم پزشکی کشور و همچنين پرسنل حاذق و لايق و دلسوز در ارائه خدمات تشخیصی ، درمانی و مراقبتی در خدمت بخش سلامت کشور و مردم بوده است .

بیمارستان صدر از بدو تاسیس تاكنون افتخار دارد که محلی امن ، معتبر و با کیفیت برای طبابت اساتید برجسته و بزرگان فرزانه علوم مختلف پزشکی بوده و توانسته بیماران نیازمند به خدمات تشخیصی ، درمانی و مراقبتی را بر اساس آخرین دستاوردهای پزشکی مداوا نماید .

بیمارستان صدر ( به آفرین ) همواره تلاش نموده تا ارائه خدمات تشخيص و درماني خود را در چارچوب قوانين و مقررات ابلاغي از طرف وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي و سازمان تامين اجتماعي مطابق با استانداردهاي اعتبار بخشي و حاكميت باليني با هدف ارتقاء مستمر كيفيت خدمات و با رعايت ايمني بيمار ارائه نمايد .آدرس بیمارستان صدر تهران

تهران ـ ميدان وليعصر، خيابان كريمخان زند، خيابان به آفرين، شماره ‏8

شماره تماس های بیمارستان صدر

42614

جهت دريافت نوبت از درمانگاه‌های بیمارستان صدر، مي‌توانيد در تمام ايام هفته و در كليه ساعات شبانه روز با شماره تلفن 42614 تماس حاصل نماييدکلمات کلیدی :

نام اصلي سايت بیمارستان صدر

بیمارستان صدر تهران

بیمارستان تامین اجتماعی صدر
بیمارستان صدر

درمانگاه بیمارستان صدر