پذیرش اینترنتی بیمارستان فارابی 

نوبت دهی اینترنتی درمانگاه بیمارستان فارابی تهران

 نوبت دهی اینترنتی درمانگاه بیمارستان فارابی تهران

نوبت دهی اینترنتی درمانگاه بیمارستان فارابی تهران

وب سایت اینترنتی پذیرش درمانگاه بیمارستان فارابی

وب سایت اینترنتی پذیرش درمانگاه بیمارستان فارابی

پذیرش مرکزی بیمارستان دارای ۵ باجه پذیرش بیماران درمانگاه ،دو باجه رزرو بستری،۴ باجه پذیرش بستری است.

بیماران ورودی جدید، بیماران درمانگاه‌های عمومی، بیماران بستری، بیماران ارجاعی و بیمارانی که به‌طور غیرحضوری نوبت گرفته‌اند منحصراً بایستی به پذیرش مرکزی مراجعه نمایند.

اطلاعات پذیرش:

تلفن داخلی:۲۴۱۵


این واحد نوبت دهی بیمارستان را عهده دار است و بیمارانی که از چشم پزشکان سایر مراکز درمانی معرفی نامه دارند و یا نوبت خود را از طریق تلفنی و اینترنتی رزرو نموده اند به این واحد مراجعه می نمایند. این بخش در مجاورت ورودی شرقی بیمارستان درب خیابان کارگر واقع شده است .

نکته: بیمارانیکه در این بیمارستان سابقه مراجعه به درمانگاه گلوکوم ، رتین ، مجرای اشکی و استرابیسم داشته اند نیاز به اخذ نوبت جدید ندارند و جهت دریافت نوبت به پذیرش مخصوص همان درمانگاه مراجعه نمایند.

پذیرش اورژانس بیمارستان فارابی:

تلفن داخلی:۲۵۰۵

این بخش در ضلع طبقه همکف در مجاورت اورژانس بیمارستان واقع شده است و وظیفه آن پذیرش بیماران اورژانس و بیمارانیکه با مشکل درد و سوزش چشمی ، جسم خارجی ، ضربه و تصادف می باشد.این بخش در کلیه ساعات به صورت شبانه روزی فعال است.


پذیرش درمانگاه قرنیه بیمارستان فارابی:

این واحد در مجاورت درمانگاه قرنیه (اتاق ۳۱) قرار گرفته است و بیمارانی با مشکلات قرنیه ،قوز قرنیه ،کاتاراکت در این درمانگاه پذیرفته میشوند.

نحوه نوبت دهی درمانگاه قرنیه بیمارستان فارابی:

بیمارانی با مشکلات قرنیه که برای اولین بار،میتوانند از طریق تلفنی و اینترنتی نوبت خود را رزرو و در وقت تعیین شده با کدملی و کد رهگیری به اطلاعات پذیرش مراجعه و پس از تایید به پذیرش درمانگاه قرنیه مراجعه مینمایند.

بیمارانی که از سایر درمانگاهها به این درمانگاه ارجاع میشوند و همچنین بیمارانی با سابقه قبلی قرنیه و عمل جراحی،درپذیرش درمانگاه قرنیه نوبت دهی و پذیرش میگردند.

پذیرش درمانگاه رتین( شبکیه) بیمارستان فارابی:

بیمارانی که مشکل شبکیه دارند ابتدا باید در درمانگاه عمومی معاینه شوند ومستقیما نمیتوانند نوبت درمانگاه شبکیه را اخذ نمایند. این بیماران پس از تشخیص بیماری شبکیه در درمانگاه عمومی با کارت درمان ،به درمانگاه رتین ارجاع میشوند.

بیمارانی که در این بیمارستان سابقه جراحی شبکیه ،تزیق اوستین و یا لیزر دارند ،میتوانند با پرونده قبلی مستقیما به پذیرش رتین (اتاق ۶۲) مراجعه و یا از طریق تلفنی (داخلی ۲۶۱۷) نوبت خود را اخذ نمایند.ساعت پاسخگویی تلفنی از ۱۴ الی ۱۶ عصر میباشد.

پذیرش درمانگاه گلوکوم در بیمارستان فارابی :

بیمارانی که مشکل گلوکوم دارند ابتدا باید در درمانگاه عمومی معاینه شوند ومستقیما نمیتوانند نوبت درمانگاه گلوکوم را اخذ نمایند. این بیماران پس از تشخیص بیماری گلوکوم در درمانگاه عمومی با کارت درمان ،به درمانگاه گلوکوم ارجاع میشوند.

بیمارانی که در این بیمارستان سابقه جراحی گلوکوم دارند ،میتوانند با پرونده قبلی مستقیما به پذیرش گلوکوم (اتاق ۶) مراجعه و یا از طریق تلفنی (داخلی ۲۴۱۳) نوبت خود را اخذ نمایند.ساعت پاسخگویی تلفنی از ۱۴ الی ۱۶ عصر میباشد.

شماره تماس مرکزی بیمارستان فارابی

تلفن داخلی: ۲۵۵۱- ۲۵۵۸-۲۵۰۲-۲۵۵۴-۲۵۵۷

نحوه نوبت دهی در بیمارستان فارابی

نوبت دهی و پذیرش سرپائی بیماران در بیمارستان فارابی تهران از راههای زیر امکان پذیر است:

نوبت دهی تلفنی ۲۴ ساعته از طریق تلفن گویای ۵۵۴۲۱۰۸۰ (۱۶ خط)

نوبت دهی از طریق پیامک ۵۰۰۰۸۰۲۶

نوبت دهی اینترنتی

نوبت دهی از طریق مراجعه حضوریآدرس بیمارستان فارابی تهران

تهران - خیابان کارگر جنوبی- میدان قزوین - بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی فارابی

شماره تماس های بیمارستان فارابی

۱۴-۵۵۴۰۰۰۰۳

آدرس وب سایت بیمارستان فارابی : farabih.tums.ac.irکلمات کلیدی :

وب سایت اینترنتی پذیرش درمانگاه بیمارستان فارابی

پذیرش اینترنتی بیمارستان فارابی

نوبت دهی اینترنتی درمانگاه بیمارستان فارابی تهران
پذیرش اینترنتی بیمارستان فارابی

بیمارستان فارابی